Cześć!
Z tej strony Emilia, mam 27 lat i aktualnie moim miejscem na ziemi jest Wrocław. 


Jestem człowiekiem  
dusza niepoprawnej romantyczki lubiąca mocne rockowe brzmienia i stylizacje w ciemnych kolorach. Ja i moje słuchawki to duet nierozłączny - bez nich nie ruszam się z domu. Choruje na koncertoholizm - szczególnie jeśli chodzi o zagraniczne kapele. Polubiłam się ze sportem, ale i dobrej szamki nigdy nie odmówię. Mam też w sobie trochę z włóczykija - podróże małe i te większe.

Jestem małym pracoholikiem 
na co dzień pracuje przy finansach w obszarze automatyki przemysłowej - także klepie w klawiaturę jak ktoś patrzy, a poza tym to tylko piję kawę.
Za biurkiem jest fajnie, lubię i cenię sobie moją pracę, ale jak dla mnie - to nadal zbyt mało.

Jestem fotografem 
pasja narodziła się kilkanaście lat temu i tak się utrzymuje do tej pory. Początki bywały trudne - brak sprzętu i jakiejkolwiek wiedzy. 2017 to rok przełomowy - pierwsza lustrzanka. I tak jakoś to wszystko zaczęło ruszać z miejsca. Natomiast jeden fakt nadal pozostaje niezmienny - każda witryna sklepu fotograficznego jest moja! Nie ma opcji, że przejdę obok obojętnie.
Jestem również oficjalnym fotografem sportowym drużyny Cuprum Lubin występującej na co dzień w siatkarskiej ekstraklasie (Plusliga).

Jestem samoukiem 
ciągle udoskonalam swoje umiejętności i wiedzę. Czasami mi to wychodzi, a czasami robię pięćset podejść do jednego tematu aż nie osiągnę celu. Cóż, taka już jestem. Aktualnie przy pracy nad Waszymi zdjęciami towarzyszy mi Lightroom oraz Photoshop. To dość wymagające programy, ale przy wsparciu instruktaży na serwisie youtube oraz obserwowanych blogach jest o wiele prościej. W końcu te programy zostały stworzone przez ludzi. Chyba.


Fotografuje w systemie mobilnym - głównie na obszarze Dolnego Śląska, jednak bez problemu dojadę w wybrane przez Ciebie miejsce.
fot. Patryk Gortych
Back to Top